Kniha návštěv

Datum: 13.04.2012

Vložil: Lusk z Česlova

Titulek: potkáme se na táboře?

Ahoj, tady, čtu, že jedete v srpnu do Svojanova na tábor-který turnus? My čtvrtý, nepotkáme se? :-) Bxli jsme tam už vloni a moc se nám líbilo...
www.strakaclusk.estranky.cz

—————

Datum: 15.04.2012

Vložil: Kristýna

Titulek: Re: potkáme se na táboře?

Ahoj, to je škoda, my jedeme na třetí. To je super, slyšela jsem na to dobré ohlasy, tak doufám, že Charlie nezačne hárat a budu moct jet. Hodně se těším. :-) Škoda, mohli jsme udělat společně reklamu Česlovu:)

—————

Datum: 16.04.2012

Vložil: strakaclusk

Titulek: Re: Re: potkáme se na táboře?

No jo, tak to se mineme. Leda že bych přijela už v pátek, ale s tím moc nepočítám. Reklamu Česlovu? Uf, tak to po mě nechtěj. No na tábože už pár strakáčů bylo, tak šiřte dál dobré jméno ;-)

—————

Datum: 16.04.2012

Vložil: Kristýna

Titulek: Re: Re: Re: potkáme se na táboře?

:D..Koukám, že názor máme podobný.

—————

Datum: 23.04.2012

Vložil: Lusk

Titulek: Re: Re: Re: Re: potkáme se na táboře?

No a na první turnus jede Bibbi Loyalluck. To už chybí jen druhý turnus, každopádně z nás budou mít strakato před očima :-D

—————

Datum: 23.04.2012

Vložil: Kristýna

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: potkáme se na táboře?

Vím, měla snad jet na první i Lea s Cíněnkou..:-)..Takže zastoupení docela slušné. Já ještě doufám, že se mi nerozhárá...

—————

Datum: 18.07.2012

Vložil: Lea a Cíněnka (CHS LeaWil)

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: potkáme se na táboře?

Lea s Cíněnkou na táboře byly:-))první turnus s Petrou a Bibbi - chystám se aktualizovat stránky a povídání o táboře najdete v příštím Strakatém zpravodaji;-)

—————

Datum: 18.03.2012

Vložil: Táňula

Titulek: Pozvánka

4.pošumavská výstava psů voříšků psů bez rodokmenu i s rodokmenem o Alíkův pohár spojená s národní výstavou voříšků o titul ČESKÝ NÁRODNÍ ŠAMPION VOŘÍŠEK 2012 7.7.2012v Zahorčicích u Čestice okres Strakonice Česká republika uzávěrky přihlášek 1.termín-15.5.2012-2.termín-30.5.2012 pejska je možné přihlásit v den výstavy bez nároku uvedení v katalogu všichni pejsci obdrží medaile za ůčast různé psí dobroty vítězové obou výstav poháry a hodnotné věcné ceny naším hlavním sponzorem je firma HAPPY DOG a firma GIOM přihlášky propozice na www.alikuvpohar.estranky.cz

—————

Datum: 05.02.2012

Vložil: Jana Vychytilová

Titulek: Pěkné stránky

V prvé řadě chválím velmi pěkné stránky. Štěňata jsou úžasná, přeji hodně zdraví a sil pro příští týdny. Také chystáme první vrh, viz www.krasnydvorek.webnode.cz. Mějte se krásně. Držím palce.

—————

Datum: 06.02.2012

Vložil: Kristyna

Titulek: Re: Pěkné stránky

Děkujeme za pochvalu. Štěňátka už jdou tento týden do svých nových domovů, takže přejme hodně pevných nervů a sil novým majitelům:-).
Máte krásnou fenku, tak snad se se štěňátkama zadaří, jakým psem budete krýt?
Také přeji hodně sil, mít štěňátka je sice krásné, ale zároveň hodně vyčerpávající, ale užijte si to, je to opravdu zážitek :-)

—————